O firmie

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w organizowaniu szkoleń dotyczących następujących dziedzin: prawo celne,zamówienia publiczne, transport i spedycja, transport substancji chemicznych, branża chemiczna (w tym m.in. system REACH, CLP), ochrona środowiska, branża spożywcza,. Podstawową zaletą organizowanych przez nas szkoleń jest możliwość uzyskania informacji od wysokiej klasy specjalisty. Staramy się, aby wiedza przekazywana przez wykładowców poparta była licznymi przykładami tak, aby zajęcia przede wszystkim miały charakter praktyczny.

Szkolenia odbywają się w kameralnych grupach. Warsztatowy panel szkoleń daje możliwość przedyskutowania przypadków przedstawionych przez uczestników.

Pragniemy również, aby nasi klienci mieli stały dostęp do kompleksowej informacji nie tylko na szkoleniu, ale i również po zakończeniu szkolenia. Dlatego każdy uczestnik naszego szkolenia ma możliwość konsultacji po szkoleniu kierując swoje zapytania mailem lub telefonicznie do nas lub bezpośrednio do wykładowcy.